RU

У "Борисполі" вводиться перевірка всіх відвідувачів аеропорту

29.07.2014, 13:49
У
5d822e4f245899eb4debd157ec9b3ce4.jpg
З метою підвищення рівня безпеки в аеропорту "Бориспіль" з опівночі 30 липня 2014 року контроль на безпеку проводитиметься для всіх відвідувачів аеровокзальних комплексів - як пасажирів, так зустрічаючих і проводжаючих. Про це повідомляє прес-служба аеропорту.

Додаткові пункти контролю встановлюються на всіх вхідних групах зон прибуття і відправлення. З метою розмежування потоків пасажирів в зоні прибуття і відправлення одна вхідна група працюватиме на вхід в термінал, інша - на вихід.

Реєстрація в аеропорту закінчується за 40 хвилин до відправлення рейсу. Враховуючи посилення заходів безпеки і необхідність перевірки всіх громадян, які перебуватимуть в аеровокзальних комплексах, пасажирів просять прибувати для проходження всіх формальностей заздалегідь.

На території привокзальних площ, терміналів і пунктах контролю будуть посилені заходи безпеки силами МВС, а також відповідних підрозділів аеропорту та суміжних організацій.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини