RU

У 10 регіонах впроваджується спрощена система соцвиплат населенню

15.05.2013, 14:47
У 10 регіонах впроваджується спрощена система соцвиплат населенню - Фото
e7a0e1b5f4c6beaebe62a579f7b5b75e.jpg
Для отримання житлової субсидії, оформлення пенсії, при реєстрації фізичної особи-підприємця або встановлення пільгового статусу учасника або інваліда війни громадяни можуть звернутися до фахівців держпідприємства Укрпошта, які допоможуть оформити звернення та запити і відправлять їх у відповідні державні інстанції, повідомляє УНІАН.

"Такий принцип вже впроваджено в 851 відділенні Укрпошти в десяти регіонах України. Це реальний приклад спрощення отримання громадянином адміністративних послуг", - сказав віце-прем'єр-міністр Олександр Вілкул.

За словами Вілкула, до кінця другого кварталу цього року кількість відділень Укрпошти, що надають населенню спрощений доступ до адмінпослуг (у всіх 27 дирекціях підприємства), досягне 3137. Зараз такі послуги надаються в десяти регіонах: Дніпропетровській (658 відділень), Закарпатській (4 відділення), Одеській (64 відділення), Львівській (36 відділень), Сумській (36 відділень), Миколаївській (20 відділень), Вінницькій (5 відділень), Київській (10 відділень), Чернівецькій (13 відділень) областях і в Криму (5 відділень).

Нагадаємо, в жовтні минулого року в Україні стартував спільний пілотний проект Дніпропетровської облдержадміністрації та Укрпошти - "Адміністративні послуги: спрощений доступ через пошту". За основу була взята британська модель спрощеного доступу громадян до адміністративних послуг.

Найчастіше громадяни звертаються до поштовиків для оформлення субсидій на житлово-комунальні послуги, довідок про отримання доходів (пенсії) або про перебування на обліку в єдиному реєстрі пільговиків.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини