RU

У Запорізькій області мер вимагав хабара у сумі 8 млн. грн.

10.03.2011, 12:40
У Запорізькій області мер вимагав хабара у сумі 8 млн. грн. - Фото
671eeda5eb7ae90fdd1372c9ac89f192.jpg

У Запорізькій області мер вимагав хабара у сумі 8 млн. грн.
Найбільший хабар, який вимагали в Україні з початку 2011 року, становить 8 млн. грн. Про це повідомив сьогодні на прес-конференції тимчасово виконувач обов'язків начальника ГУБОЗ МВС України Едуард Федосов.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Е.Федосов зазначив, що найпоширенішим з корупційних злочинів є хабарництво. За його словами, за перші два місяці 2011 року таких злочинів задокументувати на 60% більше, ніж за відповідний період 2010 року (85 проти 54).

Е.Федосов наголосив, що на хабарах "погоріли" високі посадові особи у Черкаській, Київській, Тернопільській, Донецькій та інших областях. "Загальна сума отриманих хабарів становить 12,62 мільйонів гривень, а середня становить 177 тисяч гривень. Найбільша сума хабара, яку вимагали зловмисники, становить 8 мільйонів гривень", - сказав він.

Зокрема Е.Федосов розповів, що у Запорізькій області викрили колишнього мера одного із міст, який під час перебування на посаді вимагав хабара у сумі 8 млн. грн. за визнання права власності приватного підприємця на майновий комплекс і неперешкоджання у веденні підприємницької діяльності.

Крім того, Е.Федосов наголосив, що у січні-лютому цього року поліпшилася протидія зловживанням у бюджетній сфері, де виявлено на 60% більше злочинів.

Корупція і боротьба з нею: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини