RU

У Януковича оприлюднили правила звернення до його Адміністрації

10.05.2011, 11:45
У Януковича оприлюднили правила звернення до його Адміністрації - Фото
22cd05938d3b063685f78f6f58cb910d.jpg

У Януковича оприлюднили правила звернення до його Адміністрації
В Адміністрації Президента України створено Головне управління забезпечення відвертості діяльності Президента України. Відповідні документи підписані главою держави.

"Президент України впроваджує європейські стандарти відвертості і прозорості у роботі органів державної влади. Важливим кроком на цьому шляху стало підписання главою держави Закону "Про доступ до публічної інформації", - зазначено у повідомленні прес-служби Президента України.

На виконання цього закону Президент України підписав Укази "Питання забезпечення органами виконавчої влади доступу до публічної інформації" і "Про першочергові заходи щодо забезпечення доступу до публічної інформації у допоміжних органах, створених Президентом України". "Ці укази покликані забезпечити реалізацію конституційного права громадян вільно збирати, зберігати, використовувати і поширювати інформацію", - зазначили у прес-службі.

У повідомленні сказано, що Віктор Янукович поставив завдання забезпечити доступ громадян до публічної інформації відповідно до вимог цього закону. "Глава держави створив у своїй Адміністрації Головне управління забезпечення відвертості діяльності Президента України. Цей підрозділ буде реалізовувати права громадян на доступ до публічної інформації Адміністрації Президента України", - сказано у тексті повідомлення.

Так, надання публічної інформації Адміністрацією Президента буде здійснюватися у відповідь на інформаційний запит.

Запит на отримання інформації складається у довільній формі. До того ж необхідно вказати: ім'я і прізвище запитувача, поштову адресу або адресу електронної пошти, а також номер телефону; опис інформації, яку запитувач хотів би отримати (вид, назва, реквізити або зміст документа, щодо якого зроблений запит); підпис і дату.

Для оформлення інформаційного запиту усно: телефон (044) 255-77-16; письмово: м. Київ, вул. Банкова, 10, Головне управління забезпечення доступу до публічної інформації (на конверті вказувати "Публічна інформація").

Форми для представлення інформаційного запиту в письмовому вигляді: від фізичної особи (зразок); від юридичної особи (зразок); від об'єднань громадян (зразок).

Факс - (044) 255-65-97; електронна пошта - [email protected]

Можна також заповнити спеціальну форму інформаційного запиту на сторінці офіційного інтернет-представництва Президента України: форма для електронного інформаційного запиту.

Контактна інформація щодо посадових осіб АПУ.

Віктор Янукович: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини