У відкритому доступі виявили дані 20 млн користувачів VPN-сервісів

20.07.2020, 12:26
У відкритому доступі виявили дані 20 млн користувачів VPN-сервісів - Фото
Фото: depositphotos.com

Персональні дані 20 млн користувачів безкоштовних VPN-сервісів потрапили у відкритий доступ. Про це повідомила організація vpnMentor.

Фахівці виявили на незахищеному сервері базу обсягом 1,2 терабайта з даними таких додатків, як UFO VPN, Fast VPN, Free VPN, Super VPN, Flash VPN, Secure VPN і Rabbit VPN. У ній містяться електронні адреси, незашифровані паролі, IP- і домашні адреси користувачів, дані про моделі їх смартфонів і ідентифікатори пристроїв.

Читайте нас в Telegram: перевірені факти, тільки важливе

Кожен з VPN-сервісів стверджував, що не вимагає реєстрації користувачів, що означає, що він не реєструє активність користувачів, зазначає vpnMentor. Однак дослідники організації виявили кілька записів дій користувачів на загальному сервері. Такий витік демонструє повне нехтування правилами безпеки, яке ставить під загрозу користувачів, констатує vpnMentor.

VPN-сервіси (Virtual private network, віртуальна приватна мережа) створюють захищений канал між пристроєм користувача і сервером, і направляє весь вхідний і вихідний трафік через цей канал, приховуючи від сайтів реальну IP-адресу.

  • У червні на одному з форумів даркнету опублікували базу з даними декількох мільйонів користувачів Telegram.

Читайте також: Зеленський заблокував ВКонтакте і Однокласники ще на три роки. Це допоможе?

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

LIGA радниківНевидимая власть. Зачем руководству страны 500 советников и помощников