RU

У Цитрусі спростували купівлю Геннадієм Корбаном частки в компанії

02.03.2021, 13:32
У Цитрусі спростували купівлю Геннадієм Корбаном частки в компанії - Фото
Геннадій Корбан (Фото: Дніпропетровська ОДА)

ТОВ "ЗТ-Інвест" (співвласник – бізнесмен Геннадій Корбан), яке володіє частиною активів мережі Цитрус, не впливає на операційну діяльність мережі. Сам же Корбан не є співвласником Цитруса, повідомили в пресслужбі мережі магазинів.

"ЗТ-Інвест належить тільки частина другорядних активів компанії (Цитрус, – ред.), які не впливають ні на операційну діяльність, ні на оборотні активи підприємства", – заявили в компанії.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Facebook: головні бізнес новини

ЗТ-Інвест володіє доменом і торговою маркою мережі електроніки Citrus.ua. В кінці лютого 50% компанії купив бізнесмен Геннадій Корбан. У Цитрусі заявили, що Корбан купив частку в ЗТ-Інвест таємно.

"Корбан у прихований спосіб придбав 50% в ЗТ-Інвест, компанія Цитрус вже подала позов до суду про перегляд законності купівлі" – додали в компанії.

Цитрус – велика українська спеціалізована мережа магазинів гаджетів і аксесуарів, створена в 2000 році. Має понад 52 роздрібних магазинів в 11 містах України. Штат – понад 2600 осіб. Також займається торгівлею через інтернет-магазин.

  • У липні 2020 року Дмитро Зінченко звинуватив співвласника Цитруса, Григорія Топала, в рейдерському захопленні компанії. За його словами, Топал захопив корпоративні права на компанію і усунув його з посади СЕО.
  • 25 лютого 2021 року Геннадій Корбан став власником 50% в ЗТ-Інвест, які раніше належали Дмитру Зінченку.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Telegram: тільки важливе

Александр Мясищев
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини