У США вперше визнали відеогру лікувальним засобом

16.06.2020, 16:20
У США вперше визнали відеогру лікувальним засобом - Фото
akiliinteractive.com

Тепер лікарі можуть призначати гру EndeavorRX в якості терапії

У США схвалили випуск ігрового пристрою EndeavorRX для терапії дітей із синдромом дефіциту уваги і гіперактивності (СДУГ). Про це повідомляє Управління з нагляду за якістю їжі та медикаментів (FDA).

Платформер EndeavorRX, раніше відомий як Project EVO, призначено для пацієнтів 8-12 років. Як повідомляє The Verge, клінічні випробування тривали сім років. За цей час було вивчено ефект гри на 600 дітей із СДУГ. У третини з них ознаки СДУГ не виявлялися або зводилися до мінімуму після того, як вони проводили за грою 25 хвилин п'ять днів на тиждень протягом місяця.

Приєднуйтесь до Instagram Liga.net - тут тільки те, про що ви не можете не знати

Тепер лікарі можуть призначати гру в якості терапії. З побічних ефектів у неї були помічені тільки пригніченість і головний біль.

У той же час, у висновку медиків-дослідників, які працювали разом із розробниками гри - компанією Akili, йдеться, що така терапія не може повністю замінити інші методи лікування СДУГ.

  • У березні 2020 року користувачі витратили на цифрові версії ігор рекордні $10 млрд. Дивіться топ-10 ігор для ПК, консолей і смартфонів.
  • Найпопулярніший шутер Counter-Strike 1.6 став безкоштовно доступний у будь-якому браузері.
Елена Деревянко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Выборы в Беларуси"Уже народ, а не народишко!". Как выборы-2020 изменили Беларусь