RU

У справі смерті студента у Шевченківському РОВС є темні плями?

17.06.2010, 13:20

У прокуратури є відеоматеріали, на яких зафіксовано перебування загиблого студента Ігоря Інділо у Шевченківському РОВС. Але коментувати відео у прокуратурі поки не беруться. Про це йшлося на прес-конференції у Києві за участю Генпрокурора Олександра Медведька і прокурора столиці Юрія Ударцова.

"Справді, у нас є відеоматеріали, які вилучили у Шевченківському районному відділенні. Але поки ці відеоматеріали я коментувати не можу. Там зафіксовано все - з моменту доставки Інділо в райвідділ міліції, і ті моменти, коли він перебуває у камері. Таке відео справді у нас є", - зазначив Ю.Ударцов, слова якого наводить кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

У свою чергу Генпрокурор О.Медведько наголосив, що розслідування у справі загибелі студента триває. "І тому зараз робити висновок, чи справді він тричі впав, вдарився головою, дістав черепно-мозкову травму, і від цього настала смерть - ставити крапку, що саме так було, як написано в експертизі, я не можу. Розслідування триває", - наголосив він.

За словами Генпрокурора, потрібно проводити ще ряд слідчих дій для того, щоб робити остаточний висновок.

Нагадаємо, декількома днями раніше, у міліції, коментуючи загибель у сусідньому з Шевченківським Святошинському РОВС Дмитра Ящука, який повісився, перебуваючи у камері тимчасової заборони, у міліції поспішили заявити, що у них є відеозапис, де видно, як Д.Ящук здійснює самогубство. "У нас є відеозапис, як Дмитро здійснював суїцид, тобто всі інсинуації, всі якісь спекуляції щодо того, що це знову якісь неправомірні дії співробітників міліції - ми заперечуємо", - сказав начальник прес-служби столичної міліції В.Поліщук.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини