RU

У справі про зникнення харківського журналіста залишилося чотири версії

20.10.2010, 17:35
У справі про зникнення харківського журналіста залишилося чотири версії - Фото
18e0ede8184ea5dd7b14c538a479accc.jpg

У справі про зникнення харківського журналіста залишилося чотири версії
У справі про зникнення головного редактора харківської газети "Новий стиль" Василя Климентьєва залишилося чотири версії. Про це сьогодні під час прес-конференції у Харкові заявив заступник Генерального прокурора України Віктор Пшонка (на фото).

За його словами, слідство відкинуло версію про викрадення В.Климентьєва заради викупу, нещасний випадок на воді, ДТП і вбивство журналіста внаслідок розбійного нападу.

В.Пшонка додав, що з чотирьох версій, які залишилися, є одна, яку керівник слідчої групи Валерій Легецький вважає пріоритетною. Водночас він не уточнив, про яку версію йдеться. Замгенпрокурора лише зазначив, що серед них є версія про зникнення журналіста у зв'язку з професійною діяльністю. Пізніше прокурор Харківської області Геннадій Тюрін додав, що слідство відпрацьовує також версію, пов'язану з інсценуванням викрадення В.Климентьєва.

Крім того, В.Пшонка повідомив, що слідство оголосило у розшук колишнього співробітника правоохоронних органів Андрія Козира, який за декілька днів до зникнення разом з В.Климентьєвим та його заступником Петром Матвієнком виїжджав на Печенежське водосховище, щоб сфотографувати дачу начальника Державної податкової адміністрації в Харківській області Станіслава Денисюка. "Свідчення цієї людини можуть бути дуже важливі, у слідства до нього багато питань", - додав В.Пшонка.

Коментуючи обшук у квартирі П.Матвієнко, замгенерального прокурора сказав, що обшук був проведений "на законних підставах". До того ж В.Пшонка наголосив, що П.Матвієнко відмовився добровільно видати слідству предмети, які стосуються справи В.Климентьєва.

Зокрема слідство цікавив фотоапарат, яким проводилася зйомка дачі С.Денисюка. "Вам запропонували їх видати, ви не дали", - сказав В. Пшонка, звертаючись до П.Матвієнка, який спитав про законність обшуку.

Нагадаємо, 11 серпня засновник і головний редактор газети "Новий стиль" В.Климентьєв виїхав з будинку з невідомим чоловіком на автомобілі "BMW" сріблястого кольору і не повернувся. Дзержинський райвідділ міліції Харкова порушив кримінальну справу за статтею "умисне вбивство".

У вівторок, 19 жовтня, харківська міліція провела обшук у квартирі заступника редактора газети "Новий стиль" П.Матвієнка.

ЗМІ і реклама: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини