RU

У Севастополі готуються до повернення кораблів ЧФ РФ

22.08.2008, 09:34

Чотири кораблі Чорноморського флоту Російської Федерації мають повернутися сьогодні до Севастополя. Про це повідомив заступник секретаря РНБО Степан Гавриш.

Як повідомляє "5 канал", мешканці Севастополя готуються зустрічати кораблі. Це відбувається під різними лозунгами. Прихильники лівих партій влаштовують акції на підтримку ЧФ РФ та проти НАТО. Увечері на головної площі Севастополя - площі Нахімова - мітинги проведуть комуністи та соціалісти.

На пікет приїхав лідер Соціалістичної партії України Олександр Мороз. Пікетники тримають плакати з антинатівськими лозунгами і кажуть, що радо зустрічатимуть кораблі, які повертаються на базу.

Є і ті, кому не подобається повернення кораблів до Севастополя. Організація "Студентське братство" під час заходу суден до порту міста обіцяє провести мирну акцію протесту.

Нагадаємо, Міністр оборони України підписав наказ "Про питання пересувань, пов'язаних із діяльністю військових формувань Чорноморського флоту Російської Федерації поза місцями їхньої дислокації на території України".

Досьє на Степана Гавриша >>>

Досьє на Олександра Мороза >>>

Детальніша інформація про інших відомих персон >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини