RU

У рейтингу присутності в Інтернеті українські виші увійшли до другої тисячі

08.02.2011, 10:50
У рейтингу присутності в Інтернеті українські виші увійшли до другої тисячі - Фото
19848fd89bbae101775fffed7fc7baaf.jpg

У рейтингу присутності в Інтернеті українські виші увійшли до другої тисячі

У рейтингу присутності університетів світу в Інтернеті найкращий результат серед українських вишів показав Львівський національний університет ім. Франка, посівши 1443 сходинку рейтингу.

Як передає телеканал "1+1", перші 10 місць у рейтингу Webometrics, оприлюднені у січні 2011 року, посідають американські університети. Очолює його Массачусетський технологічний університет, друге і третє місця посідають Гарвард і Стенфорд.

На 1576-й позиції розмістився Київський національний університет ім. Шевченка, на 1608-й - Національний університет "Києво-Могилянська академія".

Донецький національний технічний університет помістився 1634-те місце, а на 1745-ому рядку опинився Харківський національний університет імені Каразіна.

Рейтинг університетів світу Webometrics вважається одним із найавторитетніших у світі. Він складається з дослідницької групи Cybermetrics Lab, що є частиною найбільшої дослідницької групи CSIC при іспанському Міністерстві освіти.

Webometrics аналізує не освітню діяльність університетів загалом, а представлення вишів в Інтернеті. З 2004 року двічі в рік проводиться ранжування присутності у мережі вишів всього світу.

Наразі аналізується близько 13 тис. освітніх установ з майже 18 тис. вишів, включених у Всесвітню базу вищої освіти (WHED).

Нагадаємо, у жовтні минулого року Віце-прем'єр-міністр України міністр Борис Колесніков заявив, що два вищі навчальні заклади України увійдуть до престижного Шанхайського рейтингу найкращих університетів світу.

Освіта: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини