RU

У поїздах збільшили кількість вагонів через нельотну погоду

19.04.2010, 13:50

Протягом 17 і 18 квітня "Укрзалізниця" включила близько 200 додаткових вагонів до поїздів. Таке рішення прийнято в зв'язку із збільшеним попитом на залізничні квитки через скорочення авіарейсів.


Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ в "Укрзалізниці, "у міжнародному сполученні додатково включено 48 вагонів (Москва, Берлін, Варшава, Краков). У внутрішньодержавному сполученні - 145 вагонів.


У "Укрзалізниці" зазначили, що питання включення додаткових вагонів до поїздів перебуває під постійним контролем, у разі потреби кількість вагонів буде збільшуватися і далі.

Нагадаємо, сьогодні міністри транспорту країн Євросоюзу планують обговорити ситуацію, що склалася через хмару вулканічного попелу, яка накрила європейський континент.

У ЄС сподіваються, що 19 квітня половина повітряного простору над Європою стане безпечною для польотів. Наразі повітряний простір близько15 країн залишається закритим для авіарейсів.

Станом на 11:00 18 квітня усі повітряні зони України відкриті. Аеропорти працюють у штатному режимі.

Виверження вулкана в Ісландії почалося у середу під льодовиком Ейяфьяллайєкюле. З кратера вулкана піднялася хмара попелу і пари, яка рушила на схід і порушила повітряне сполучення у Північній Європі, зокрема Великобританії, Швеції і Фінляндії.

Транспорт, логістика: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини