RU

У Партії регіонів придумали заміну Дню Святого Валентина

11.07.2011, 16:21

Народний депутат від Партії регіонів Вадим Колесніченко зареєстрував у Верховній Раді проект постанови "Про святкування в Україні Дня любові і вірності" (N8687), розроблений колективом авторів з числа експертів, діячів батьківського руху і громадських організацій.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ в прес-службі депутата, документом передбачено щорічне святкування 8 липня Дня любові і вірності.

У пояснювальній записці зазначається, що численні соціальні дослідження, інститут сім'ї в Україні і в усьому світі знаходяться під загрозою. З кожним роком люди все менше часу витрачають на своїх рідних, коханих і близьких людей, в той же час все більше уваги концентрують на роботі і самореалізації. Переслідуючи мету отримання фінансового благополуччя, люди забувають про найголовніше: рідних, коханих і близьких людей, а відносини в шлюбі часто характеризуються зрадою і невірністю.

Тому, на думку авторів документа, проголошення в Україні Дня любові і вірності, на прикладі видатних особистостей з вітчизняної історії, безумовно, сприятиме утвердженню в державі і громадянському суспільстві таких важливих морально-етичних цінностей як любов і вірність; побудові сімейних відносин на їх основі; поширенню серед молодого покоління ідей моральності, духовності, любові, поваги, вірності та взаємодопомоги.

В сучасному глобалізованому світі для України надто важливо зберегти свою ідентичність - формувати свої власні традиції зі справжнім українським корінням, а не запозичати їх, як це трапилося з багатьма святами, в тому числі, з Днем Святого Валентина, зазначають в прес-службі Колесніченка.

Встановлення саме 8 липня Дня любові і вірності пов'язано зі вшановуванням в цей день (за новим стилем календаря) пам'яті святих Петра і Февронії, які вважаються заступниками сім'ї і браку, а також символами любові і вірності.

Вадим Колесніченко: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини