RU

У підвищенні пенсійного віку винні самі українські жінки?

14.01.2011, 10:36

Збільшення пенсійного віку в Україні в тому числі пов'язано з низькою народжуваністю. Таку думку висловив директор департаменту пенсійного забезпечення Пенсійного фонду України (ПФУ) Владислав Машкін.

Як пише "Сегодня", В.Машкін зазначив: "У нас жінки не хочуть народжувати дітей. Нація, яка не народжує дітей, повинна працювати більше".

За словами представника ПФУ, після введення нової пенсійної реформи декретна відпустка не буде зараховуватися в стаж роботи. Разом з тим пенсійний вік буде збільшуватися щорічно на 6 місяців і до 2021 року збільшиться на п'ять років.

Нагадаємо, уряд подав до парламенту законопроект, яким пропонується підвищити нормативну тривалість страхового стажу для призначення пенсії за віком в мінімальному розмірі з 20 років для жінок і 25 років для чоловіків до 30 і 35 років відповідно. Крім того, уряд пропонує поступово підвищити пенсійний вік для жінок з 55 до 60 років, щорічно збільшуючи його на 6 місяців, починаючи з 1 лютого 2011, а для чоловіків, працюючих на державній службі, - до 62 років з 2013 року.

Пенсійна реформа: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини