RU

У одеській міліції почалися чистки

06.04.2010, 09:00

У одеській міліції почалися звільнення. Про це заявив начальник ГУ МВС в Одеській області Михайло Яцков.

За інформацією газети "Сєгодня", стартом для очищення стало нещодавнє затримання двох високопоставлених міліціонерів - заступника начальника міськУВС Дмитра Цвєткова і замначальника Київського райвідділу Сергія Присікаря за отримання великого хабара.

Услід за хабарниками з посад були усунуті начальник міськУВС Едуард Добринін, його перший заступник Володимир Босенко, звільнений від своїх обов'язків і начальник Київського РВ Володимир Дулгер.

"Тільки за останні два тижні звільнено 12 співробітників. Щодо всіх них порушені кримінальні справи. З Раздельнянського РВ звільнено 5 співробітників за побиття громадян і тортур. Біляївський райвідділ - два співробітники карного розшуку за порушення прикордонного режиму, Хмельницький відділ міліції Малиновського РВВС - 3 співробітники кримінальної міліції у справах дітей, за підроблення документів і за здійснення грабежу", - розповів М.Яцков. Він зазначив, що усі порушення виявила не МВС, а прокуратура і СБУ.

Також М.Яцков визнав, що в одеській міліції посади продаються за гроші. Він закликав всіх, хто про це знає, заявляти в МВС і СБУ.

Попереднє кадрове очищення в Одеській області трапилося у 2003 році. Після приїзду голови комітету у боротьбі з корупцією Ольги Колінько були звільнені начальники обл і міськМВС, прокурор області і начальник митниці.

Злочинність і боротьба з нею: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини