RU

У МВС планують об’єднати внутрішній і закордонний паспорти

24.09.2010, 13:40

У Міністерстві внутрішніх справ України вивчають можливість введення паспортів, які одночасно будуть внутрішніми і закордонними. Про це сказав головний радник Міністра внутрішніх справ України Костянтин Стогній.

Як передає газета "Сєгодня", МВС - за те, щоб у громадян України був єдиний паспорт. Глава відомства Анатолій Могильов хоче, щоб український і закордонний паспорти стали загальним документом.

"Не треба мати паспорт внутрішній і закордонний - це пострадянський нонсенс. Ймовірно, ідея запозичена у зарубіжних колег, - зазначив К. Стогній. - У багатьох країнах світу громадяни обходяться одним документом. Він (А.Могильов, - ред.) доручив паспортним службам проаналізувати і з'ясувати, які через це можуть виникнути складності. Але якщо такий документ буде введено, то це має скоротити вдвічі бюрократичні процедури і платити треба буде не за два паспорти, а за один".

"Ідея хороша, але є нюанс: щоб єдиний паспорт був не товще 30 сторінок, в Україні має бути безвізовий режим з великою кількістю країн", - наголосив К.Стогній.

Костянтин Стогній: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини