RU

У Мінсоцполітики роз'яснили, як отримати гроші замість "пакунку малюка"

31.07.2020, 18:25
У Мінсоцполітики роз'яснили, як отримати гроші замість
Ілюстративне фото: pixabay.com

У Міністерстві соціальної політики роз'яснили, як отримати грошову компенсацію "пакунку малюка". Новоспеченим батькам необхідно буде звернутися у ПриватБанк. Про це повідомляє прес-служба міністерства на своїй сторінці у Facebook.

Читайте нас в Telegram: перевірені факти, тільки важливе

Так, батьки або опікуни повинні звернутися в ПриватБанк, укласти договір і відкрити рахунок зі спеціальним режимом використання. Після цього вони отримують спеціальну соціальну карту.

Батьки/опікуни протягом 12 місяців від дати народження дитини повинні звернутися до структурного підрозділу з питань соціального захисту населення за місцем проживання/перебування із заявою та пакетом документів.

Заяву та пакет документів можна подати в електронному вигляді:

  • копія свідоцтва про народження дитини,
  • копія дозволу на проживання/посвідчення біженця/довідки про звернення за захистом в Україні/посвідчення особи, яка потребує додаткового захисту (для іноземців та осіб без громадянства),
  • копія документа про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків,
  • копія рішення про встановлення опіки (у разі здійснення опіки над дитиною),
  • копія рішення про влаштування дитини в сім'ю патронатного вихователя (для патронатного вихователя),
  • довідка з пологового будинку про неотримання одноразової натуральної допомоги "пакунку малюка" (в разі народження дитини в пологовому будинку в 2020 році).

Читайте також: Бебі-бокси замінять на компенсацію  у 5000 гривень. Знову переміг схематоз?

Отримувач самостійно витрачає гроші протягом року в певних закладах торгівлі або через інтернет-магазини для придбання дитячих товарів - засобів догляду за дітьми та дитячих засобів гігієни, в тому числі підгузників, серветок, дитячого одягу і взуття, дитячого харчування, дитячого посуду, дитячих іграшок , текстилю для дітей, в тому числі рушників, ковдр; а також товарів для породіллі.

Читайте також: Пакунків малюка більше не буде? Хто винен у зриві поставок і як це виправити

  • "Бебі-бокси" - це одноразова допомога на кожного новонародженого, що містить необхідні для малюка речі: пелюшки, підгузники, вологі серветки, ковдру, рушник, дитячий крем, почали видавати батькам новонароджених у 2018 році. "Пакунок малюка" є безповоротною соціальною допомогою. За майже два роки, молодим мамам було видано більше 500 000 таких "бебі-боксів".
  • 30 червня 2020 року за результатами розгляду скарг учасників закупівлі, Антимонопольним комітетом України прийнято рішення відмінити процедуру закупівлі "пакунку малюка".
  • 29 липня уряд вирішив, що батькам видаватимуть 5000 грн замість "пакунку малюка".
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини