RU

У Медзакупівлях уточнили терміни поставки вакцини Sinovac і розповіли подробиці договору

05.03.2021, 14:01
У Медзакупівлях уточнили терміни поставки вакцини Sinovac і розповіли подробиці договору - Фото
Вакцина CoronaVac від компанії Sinovac (фото - ЕРА)

В ДП Медзакупівлі уточнили інформацію з приводу поставок вакцини CoronaVac виробництва китайської компанії Sinovac Biotech, а також розповіли про умови, які були передбачені в договорі на закупівлю препарату. Публікація про це з'явилася в Facebook Медзакупівель.

Приєднуйтесь до Instagram LIGA.net – тут тільки те, про що ви не можете не знати

Про терміни поставки

Як стверджують в Медзакупівлях, в договорі зазначено, що китайська сторона взяла на себе зобов'язання поставити в України 700 000 одиниць не пізніше, ніж через 30 днів після реєстрації вакцини. У Китаї її зареєстрували 5 лютого, а значить перша партія повинна бути передана і прийнята Україною не пізніше 7 березня 2021 року.

Про відповідність вимогам

Крім інших документів, постачальник повинен надати замовнику свідоцтво про реєстрацію продукції в Україні не пізніше, ніж за три робочих дні до моменту фактичної поставки. Як відзначили в Медзакупівлях, зараз їм відомо про розгляд звернення з приводу реєстрації вакцини від Sinovac, але підсумкового рішення прийнято поки не було.

Про показники ефективності

За умовами договору встановлений показник ефективності препарату повинен становити не менше 70% зниження захворюваності в досліджуваній групі порівняно з контрольною групою, що має бути підтверджено в плацебо-контрольованому клінічному випробуванні.

Про документи

У Медзакупівлях підкреслили, що для приймання товару постачальник повинен надати повний пакет документів, а також дані про ефективність вакцини. На сьогоднішній день зазначені документи надані не були, відзначили в компанії.


Читайте також: Роздрібна ціна вакцини Sinovac складе 504 грн і буде єдиною для всіх – Лекхім

Дарья Мостовая
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини