RU

У Міноборони "по крихітках" ділять гроші від продажу майна

22.10.2010, 11:50
У Міноборони
826ea44385ffea611a348fab03753fc1.jpg

У Міноборони "по крихітках" ділять гроші від продажу майна
Міністерство оборони України по крихітках ділить прибуток від реалізації зайвого майна. Про це в інтерв'ю "Нації" і газеті "Слово і справа" розповів заступник Міністра оборони України - директор державного департаменту зайвого майна і землі Олександр Черпицький (на фото).

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі Міноборони, О.Черпицький, відповідаючи на питання, як забезпечити процес, коли гроші від реалізації зайвого майна будуть йти на розвиток Збройних Сил і будівництво житла для військових, сказав: "Житлова проблема для нас - це проблема номер один. Ми розуміємо і бачимо, яка це проблема для військовослужбовців та їхніх сімей, тому ми думаємо про це і вносимо такі ініціативи".

До того ж, як розповів О.Черпицький, один раз у тиждень він докладає на нараді у Міністра оборони, яка сума за тиждень зібралася на спецрахунку від реалізації зайвого майна. "Повірте, ця сума буває більшою, буває меншою... Але ми цю суму ділимо по крихітках, тому що проблеми фінансування стоять величезні", - зазначив чиновник.

О.Черпицький запевнив, що, у разі прийняття парламентом законопроекту N6644 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо використання земель оборони" (автори - регіонал Григорій Калетник і бютівець Олег Черпицький, що перейшов у коаліцію) понад 60% від надходжень (понад 9 млрд. грн.) будуть спрямовані на будівництво житла.

Нагадаємо, раніше колишній Міністр оборони України Анатолій Гриценко заявив, що цей законопроект надасть силовим структурам право торгувати землею. "Вуха інтересу до державної земельке стирчать настільки високо, а рівень юридичної письменності проекту - настільки низький, що Головне науково-експертне управління Апарату ВР не підтримало законопроект 6644 навіть у першому читанні", - зазначив він.

Олександр Черпицький: біографія та добірка новин>>>
Будівництво, нерухомість, ринок землі: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини