RU

У Львівській області від пневмонії з початку року померло 109 людей

28.10.2009, 17:53

У 2007 році у Львівській області від пневмонії померло 208 людей, в 2008 - 198 і за 9 місяців цього року 109 осіб. Про це заявив заступник голови Львівської ОДА з питань соціальної політики, охорони здоров'я, спорту і підприємництва Ярослав Кашуба.

Як передає "Zaxid.net", Я.Кашуба вказав, що у Львівській області на сьогодні епідемії грипу немає, також не зафіксовано жодного летального випадку від грипу.

"У Львівській області зараз епідемії грипу немає. Ми маємо значне перевищення епідеміологічного порогу захворювання гострими респіраторними вірусними інфекціями, зокрема в місті Дрогобичі, Дрогобицькому районі, місті Стрий. Збільшується кількість хворих ГРВІ в місті Львові. Водночас, немає підстав говорити про епідемію грипу", - сказав Я.Кашуба.

Він повідомив також, що учора працівники Львівської обласної СЕС провели вірусологічне обстеження у місті Дрогобичі, за результатами якого "грипу виявлено не було".

У свою чергу, в.о. начальника головного управління охорони здоров'я Львівської ОДА Орест Середа заявив, що "в області не зареєстровано жодного випадку смерті від грипу" і підтвердив, що в Дрогобичі зафіксовано 4 смертельні випадки від пневмонії, "оскільки люди звернулися до медиків із запущеною формою хвороби".


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини