RU

У липні в Україні почнеться суспільне обговорення земельної реформи

16.06.2011, 09:30
У липні в Україні почнеться суспільне обговорення земельної реформи - Фото
62e669331d0344dbbd0d886f5a583401.jpg

У липні в Україні почнеться суспільне обговорення земельної реформи
Президент Віктор Янукович сподівається, що Верховна Рада у вересні розгляне всі законопроекти, необхідні для проведення земельної реформи. Про це Янукович сказав під час робочої поїздки у Вінницьку область.

"Вчора (14 червня, - ред.) ми практично узгодили і Концепцію земельної реформи, і необхідні законопроекти. Я сподіваюся, що найближчим часом ці документи будуть розглянуті, пройдуть суспільні обговорення по всіх регіонах України", - зазначив президент, якого цитує його прес-служба.

За словами Януковича, кожна людина повинна отримати можливість висловити свою думку з цього питання. "У липні-серпні ми будемо обговорювати, і, швидше, у вересні Верховна Рада розгляне законопроекти", - сказав президент.

За його словами, земельна реформа повинна відрегулювати питання оренди і продаж землі. "Ця реформа дасть змогу власникам паїв - а їх близько 6,5 мільйонів - отримати справедливу ціну на оренду землі, а згодом буде можливість за їхнім (пайовиків) бажанням під певні умови, як тільки вони будуть відпрацьовані, - і продати (землю). Але тільки тут, у межах країни", - зазначив Янукович.

Президент висловив впевненість, що земельна реформа зніме корупцію у цьому питанні, створить умови для ефективного використання земель сільськогосподарського призначення і підніме виробництво на селі. "Ми закладемо у цю реформу такі мотивації, які стимулювали б аграрний сектор економіки. Це - головна мета", - наголосив Янукович.

Нагадаємо, раніше президент заявив, що на продаж української землі іноземцям після проведення земельної реформи буде введено мораторій.

Віктор Янукович: біографія та добірка новин>>>
Будівництво, нерухомість, ринок землі: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини