RU

У Криму затримані гендиректор російського інформагентства і журналістка

27.10.2010, 14:55
У Криму затримані гендиректор російського інформагентства і журналістка - Фото
bbefd4820ad9d1a52c7991a8afa7f551.jpg

У Криму затримані гендиректор російського інформагентства і журналістка
В аеропорту Сімферополя затримали генерального директора російського інформаційного агентства "Новий Регіон" Олександра Щєтініна. Про це він сам повідомив телефоном.

Як зазначає "Новий регіон", наразі гендиректор ІА перебуває у відділенні міліції у сімферопольському аеропорту поруч із затриманою журналісткою Олександрою Константинівською, яка їхала у кримську столицю представляти фільм із Москви, і яку підозрюють "у поширенні дитячої порнографії".

О.Щєтінін повідомив, що йому не пред'явлено ніяких обвинувачень, однак його утримують "з метою проведення слідчих дій".

Водночас, як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі кримської міліції, ситуація виглядала так. 26 жовтня о 21:00 у чергову частину Київського райвідділу міліції Сімферополя пролунав телефонний дзвінок. Оперативний черговий був проінформований про те, що вранці наступного дня, тобто 27 жовтня, першим рейсом, літаком з Києва прибуде якась громадянка, що везе у багажі партію дисків сумнівного змісту (порнографічного характеру), призначених для реалізації у Криму. "Ця інформація була зареєстрована у журналі реєстрації заяв і повідомлень про злочини і випадки", - розповіли кореспонденту в прес-службі кримської міліції.

"Під час перевірки отриманої інформації зазначена громадянка зустрілася зі співробітниками міліції, їі запросили у приміщення лінійного відділу міліції в аеропорту "Сімферополь" для бесіди і отримання пояснень з приводу інформації, що надійшла. Під час бесіди з'ясувалося, що при собі у громадянки є редакційне посвідчення кореспондента інформагентства "Новий регіон". Від пояснень жінка відмовилася", - наголосили у міліції.

Під час огляду її багажу, зазначили у прес-службі, були вилучені два диски, які в цей час спрямовані на експертизу. Після бесіди і дотримання ряду формальностей, громадянка взяла свої речі і безперешкодно покинула приміщення лінійного відділу міліції.

"Водночас тут же був присутній і прибулий в аеропорт "Сімферополь" самостійно, генеральний директор інформагентства "Новий регіон", який активно втручався у бесіду згаданої громадянки із співробітниками міліції. Своїми діями громадянин перешкоджав здійсненню необхідної формальності і значною мірою продовжив перебування згаданої громадянки в приміщенні лінійного відділу міліції", - наголосили у прес-службі.

Як зазначали у міліції, О.Щєтінін залишив відділення міліції разом із журналісткою.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини