RU

У Криму проходить зустріч міністрів оборони країн СНД

20.10.2010, 14:40
У Криму проходить зустріч міністрів оборони країн СНД - Фото
6fcd90481ae41baccecb4950f9624f63.jpg

У Криму проходить зустріч міністрів оборони країн СНД
Міністр оборони України Михайло Єжель провів у Криму двосторонні зустрічі з керівниками оборонних відомств - учасниками засідання Ради Міністрів оборони країн Співдружності Незалежних Держав.

За інформацією прес-служби Міноборони, 59-та зустріч пройшла у Білому залі Лівадійського палацу.

Напередодні глава українського оборонного відомства зустрівся із колегами з Вірменії, Киргизстану, Азербайджану, Узбекистану і Таджикистану.

"Під час двосторонніх зустрічей були обговорені шляхи розширення і активізації двосторонньої оборонної співпраці, зокрема, в галузі військового утворення і науки щодо обміну слухачами і курсантами вищих військових навчальних закладів, застосування сучасних технологій у навчальних процесах", - сказано у повідомленні.

Також обговорювалося питання обміну досвідом операцій з підтримки миру між військовослужбовцями армій країн-членів СНД.

Окремою темою розмови були питання ремонту, оновлення і модернізації озброєння і військової техніки радянських зразків, яка перебуває на озброєнні країн СНД, на ремонтних підприємствах Міністерства оборони України і підприємствах оборонно-промислового комплексу України.

За підсумками зустрічі Міністр оборони України підписав із Міністром оборони Вірменії Сейраном Оганяном план двосторонньої співпраці в сфері оборони на 2011 рік. Такий же план співпраці на 2011 рік було підписано і з Міністром оборони Азербайджану.

Сьогодні також заплановано зустріч М.Єжеля з колегою з Росії Анатолієм Сердюковим і підписання главами оборонних відомств протоколу про надання інформації про загальну чисельність особистого складу і основних озброєнь Чорноморського флоту Російської Федерації, які перебувають на території України.

Михайло Єжель: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини