У Києві тестують електронний учнівський квиток, беруть участь 36 шкіл

27.02.2020, 13:38
У Києві тестують електронний учнівський квиток, беруть участь 36 шкіл - Фото
Фото: kyivcity.gov.ua

Київська міська державна адміністрація (КМДА) почала тестування електронних учнівських квитків. Учасниками пілотного проекту стали 36 столичних шкіл, повідомляє офіційний портал Києва.

Першими нові квитки спробували 50 школярів. Вони використовували свої картки для переміщення до локацій ігрового квесту. Протягом лютого-березня вони також будуть залишати відгуки в соціальних мережах про свої картки, позначаючи їх хештегом #smartпокоління і #ятестуюеквиток. Ця інформація буде використана для вдосконалення сервісу.

Учнівські квитки найближчим часом отримають 28 000 школярів. У школах збирають дані для оформлення карток на всіх учнів, крім випускних 11-х класів. Всі електронні учнівські квитки будуть випущені за рахунок міського бюджету.

Учнівські електронні квитки входять до системи е-квитків муніципального київського транспорту. Але учнівський Smart Card буде не тільки проїзним. Він прив'язаний до особистості школяра, завдяки чому цю картку можна буде використовувати для авторизації у різних сервісах. Наприклад, планується, що з його допомогою будуть видавати обіди в їдальнях. Також учнівський Smart Card стане ключем для доступу до онлайн кабінету школяра зі щоденником і завданнями.

Читайте російською: В Киеве тестируют электронный ученический билет, участвуют 36 школ

Анастасия Красенец
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Історії"Машуня, посчитай таблетки". Хватило ли баскетболисту Окунскому перед смертью морфина