RU

У Київській області оголосили війну сміттю

03.04.2009, 09:53

Державне управління охорони навколишнього природного середовища у Київській області оголосило війну стихійному засміченню. Про це заявив начальник Держуправління Олександр Чабанов.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ в прес-службі відомства, коментуючи інформацію про тотальне засмічення лісової природно-заповідної зони вздовж Старобориспільського шосе Бориспільської траси, О.Чабанов, зокрема, відзначив: "На жаль, розміри штрафів, передбачені Кодексом про адміністративні правопорушення від 51 до 136 гривень за забруднення лісової зони відходами і сміттям, значно менші, аніж плата за вивіз сміття на передбачені для цього звалища і полігони, чим і користуються правопорушники. Крім того, працівники лісових господарств часто фізично не в змозі їх відстежувати через надмірну завантаженість і відсутність відповідних повноважень. Але миритися з таким станом справ ми не збираємося".

За словами начальника Державного управління охорони навколишнього природного середовища в Київській області, Держуправління оголосить війну незаконному засміченню. Для цього, переконаний він, необхідно спільними зусиллями з обладміністрацією, прокуратурою і МВС примусити відповідати порушників, виходячи із законодавчою ініціативою підвищення відповідних штрафів і проведення спільних з працівниками лісгоспів рейдів. Також, за словами О.Чабанова, ця проблема ще раз доводить необхідність будівництва у Київській області сміттєпереробного і сміттєспалювального заводів.

Нагадаємо, раніше начальник Державного управління охорони навколишнього середовища у Києві Олександр Прогнимак заявляв, що Київ перебуває у "сміттєвій" небезпеці.

Екологія: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини