RU

У Києві вшанують пам'ять Гонгадзе

16.09.2010, 09:55

Сьогодні, в день десятої річниці зникнення Георгія Гонгадзе, на майдані Незалежності у Києві відбудеться акція, присвячена пам'яті журналіста.

Акція почнеться о 19:00 мітингом на майдані Незалежності. Журналісти, громадські діячі та всі небайдужі громадяни вшанують пам'ять Г. Гонгадзе та інших загиблих журналістів. Після мітингу відбудеться хід до Адміністрації Президента з вимогами до влади.

Аналогічна акція відбудеться сьогодні і у Львові. Мітинг біля пам'ятника Шевченка почнеться о 19:30.

Крім того, сьогодні о 18:30 у Володимирському соборі у Києві почнеться панахіда по журналістах, які загинули через професійну діяльність.

Нагадаємо, старший слідчий з особливо важливих справ Генеральної прокуратури України 9 вересня повідомив всім потерпілим та їхнім представникам про те, що досудове слідство з кримінальної справи з обвинувачення генерала міліції Олексія Пукача у вбивстві журналіста Г. Гонгадзе і щодо підбурюваня і замовника цього злочину - екс-міністра внутрішніх справ Юрія Кравченка закінчується.

Журналіст Г.Гонгадзе був вбитий восени 2000 року. Один із обвинувачених у цій справі - екс-генерал О.Пукач - перебував у розшуку з 2005 року і був затриманий 21 липня 2009 року.

"Справа Гонгадзе": добірка новин>>>
Георгій Гонгадзе: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини