RU

У Хорошковського розповіли, що стало причиною голодомору

26.11.2010, 11:15
У Хорошковського розповіли, що стало причиною голодомору - Фото
15883f52dae105924748003acca70230.jpg

У Хорошковського розповіли, що стало причиною голодомору

Служба безпеки України при сприянні українських інститутів і громадських організацій видала науково-довідкову книгу "Голодомор 1932-1933 років в Україні за документами ОМА СБУ: Анотований довідник".

"Книга є першим виданням повного переліку всіх розсекречених документів Галузевого державного архіву СБУ про Голодомор 1932-1933 років в Україні, які освітлюють причини і слідства цієї трагедії", - йдеться у повідомленні прес-служби СБУ, яке є у розпорядженні ЛІГАБізнесІнформ.

Загалом видання вміщує анотації до 420 документів, іменні і географічні покажчики, що вказують людей, населені пункти, регіони, згадані в архівних матеріалах. Також у книзі містяться підписи до документів секретного діловодства, нормативно-розпорядливі документи, матеріали архівних кримінальних справ, агентурно-оперативні документи, документи особистого походження, листівки, спогади очевидців та їхніх нащадків.

"Довідник є загальним проектом ОМА СБУ, Інституту історії України НАН України, Інституту української археографії і джерелознавства ім. Грушевського НАН України і Центру досліджень визвольного руху. Реалізація цього проекту проходила при сприянні Світового конгресу Українців, Конгресу Українців Канади, Українського Конгресового комітету Америки, Союзу українських організацій Австралії та інших", - зазначили у СБУ.

У прес-службі наголосили, що видання буде цікаве як фахівцям історичної науки, юристам, краєзнавцям, так і тим, хто вивчає історію України ХХ століття.

Презентація книги відбудеться сьогодні, о 15:00 у великому залі Національного університету "Києво-Могилянська академія".

Голодомор: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини