У Хмельницькому підприємці зламали двері облдержадміністрації

У Хмельницькому підприємці зламали двері облдержадміністрації - Фото
17.11.2010, 09:30

Деякі "активісти" мітингу проти прийняття чинної редакції Податкового кодексу вирішили проникнути в будівлю ОДА. Внаслідок невеликого штурму вони пошкодили вхідні двері облдержадміністрації

У Хмельницькому підприємці зламали двері облдержадміністрації
Під час мітингу підприємців біля Хмельницької обласної державної адміністрації стався інцидент.

Як повідомляє прес-служба УМВС України у Хмельницькій області, у вівторок на площі перед будівлею Хмельницької облдержадміністрації зібралися близько чотирьох тисяч підприємців.

Деякі "активісти" мітингу вирішили проникнути у будівлю ОДА. Внаслідок невеликого штурму вони пошкодили вхідні двері облдержадміністрації, а пізніше взагалі зняли їх із завіс. Правоохоронцям вдалося зупинити натовп.

У міліції проводять перевірку стосовно осіб, які вчинили протиправні дії. Вирішується питання порушення кримінальної справи за ознаками злочину, передбаченого ст. 296 Кримінального кодексу України (хуліганство).

Правоохорону громадського порядку і безпеку руху під час мітингу забезпечували 45 співробітників міліції

Нагадаємо, також у Києві під стінами Верховної Ради проходила акція протесту представників малого і середнього бізнесу проти прийняття чинної редакції Податкового кодексу.

У вівторок у парламенті почали розгляд проекту Податкового кодексу. За один робочий день народні депутати розглянули більше половини поправок до проекту Податкового кодексу і "пройшли" п'ять з дев'ятнадцяти розділів документа.


Підприємництво в Україні: добірка новин>>>
Оподаткування: добірка новин>>>