RU

У Харкові страйкують робітники двох тролейбусних депо

02.08.2011, 13:42
У Харкові страйкують робітники двох тролейбусних депо - Фото
58f02cf78a0761f9e866307af82f9b3a.jpg

У Харкові страйкують робітники двох тролейбусних депо

У Харкові біля будівлі третього міського тролейбусного депо люди вимагають, щоб їм виплатили зарплату за півтора місяці. Працівники стверджують, що вже два роки комунальне підприємство Міськелектротранс не платить в Пенсійний фонд. Люди побоюються, що цей час не буде зарахований їм в трудовий стаж. Також водії і кондуктори проти грядущої реорганізації комунального підприємства. Про це пише харківська медіа-група Об'єктив.

За інформацією видання, сьогодні до третього депо прибув директор департаменту транспорту і зв'язку Харківської міськради Сергій Дульфан. Спілкуватися з людьми на вулиці він не став, попросивши пройти з ним всередину будівлі, щоб там сісти за стіл переговорів. Однак люди залишилися на вулиці. При цьому сам Дульфан зайшов в будівлю, але журналістів туди не пустили.

Об 11:00 годині пікетувальники перемістилися на площу Свободи, под стіни Будинку Рад. Там до них долучилися співробітники тролейбусного депо N2 - запевняють, що претензії до керівництва Міськелектротрансу у них ті самі, і страйк колег вони спочатку підтримали - вранці на маршрути не вийшли, однак керівництво депо умовило людей продовжити роботу.

Всього під стінами Будинку Рад зібралося близько 150 людей. Вони зібрали підписи під відкритим листом зі своїми вимогами. Сьогодні обіцяють передати його в мерію. Чиновники до людей так і не вийшли.

Директор департаменту транспорту і зв'язку Харківської міськради Сергій Дульфан пояснив журналістам, що люди, на його думку, не йдуть на конструктивний діалог. Тому брати участь в їх пікеті він не став. Від планів відносно реорганізації Міськелектротрансу відмовлятися не збираються, розповів чиновник. Дульфан також запевнив, що заборгованість виникла через ті самі внутрішні структурні зміни на підприємстві і незабаром буде погашена - до 15 серпня.

Сьогоднішня акція протесту, розказують пікетники, одноденна. Але стверджують: якщо їх вимоги не будуть виконані, то через тиждень буде оголошена вже безстрокова акція протесту.

Зазначимо, що раніше рішеннями сесії Харківської міськради в місті були створені п'ять комунальних підприємств: Міськелектротранссервіс, Жовтневе трамвайне депо, Салтовське трамвайне депо, 2-е тролейбусне депо, 3-е тролейбусне депо. Підприємства повинні почати роботу до 15 серпня.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини