RU

У Харкові маршрутки подорожчали більше, ніж обіцяла влада

07.09.2009, 09:33

У Харкові, як і обіцяли, у перший тиждень вересня подорожчав проїзд майже у всіх маршрутних таксі. Але, усупереч заявам чиновників, вже щонайменше десять маршрутів підняли ціну на 75 коп., хоч раніше міська влада стверджувала, що ціни підскочать не більше ніж на 50 копійок.

Як повідомляє газета "Сегодня", у перевізників своя версія. У приватній розмові один з підприємців зізнався: хотів підняти вартість всіх своїх маршрутів на 50 коп. "У мерії сказали: або один маршрут додасть 75 коп., або не узгодимо інші маршрути", - каже перевізник.

За його словами, причина, через яку влада могли піти на таке підвищення, банальна. "Услід за маршрутками легше підіймати вартість проїзду і в муніципальному транспорті, який наразі по гривні", - вказав підприємець. Він додав, що у Харкові так було вже не раз: дорожчають маршрутки - і тут же влада підіймає вартість проїзду у трамваях, тролейбусі і метро.

У мерії не приховують, що собівартість перевезення одного пасажира вже давно не витримує ніякої критики. "Підвищення проїзду в електротранспорті залежить від рішення сесії міськради. Зі свого боку ми готуємо економічне обґрунтування, а така робота ведеться постійно, тому що ми зобов'язані знати поточну собівартість перевезення одного пасажира", - сказав заступник директора Департаменту транспорту і зв'язку Сергій Дульфан. Однак буде чи ні влада підіймати ціну проїзду і в муніципальному транспорті, в міськраді вважають за краще не говорити.

Транспорт, логістика: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини