RU

У ДСНС назвали небезпечні торгово-розважальні центри

11.04.2018, 13:22
У ДСНС назвали небезпечні торгово-розважальні центри - Фото
Микола Чечоткін (фото - LIGA/net)

Фахівці Державної служби з надзвичайних ситуацій перевірили 1319 торгово-розважальних центрів, лікарень і шкіл та виявили понад 15 тисяч порушень. Про це повідомив глава ДСНС Микола Чечоткін на засіданні Кабміну.

За його словами, з перевірених об'єктів 937 - шкільні і дошкільні установи, 56 лікарень зі стаціонарним лікуванням, 326 - ТРЦ і об'єктів дозвілля.

"Найгірша ситуація склалася в Донецькій, Сумській і Тернопільській областях, де не виконуються понад 60% раніше запропонованих заходів", - зазначив Чечоткін.

Він додав, що всього на керівників об'єктів накладено 1200 адмінстягнень, за порушення вимог пожежної безпеки в суд подано позови на закриття 37 об'єктів, з них 16 - ТРЦ, дошкільних та шкільних установ - 18, лікарень - три.

"По місту Києву з 357 об'єктів, серед них перевіряються дев'ять торгових центрів, з яких вже зараз можна говорити, що в Магеллані і Дрімтауні виявлені порушення, що створюють небезпеку людям", - підкреслив Чечоткін.

Глава ДСНС додав, що серед представлених в суд матеріалів на зупинку роботи, де не приділяється увага до питань безпеки, це ТРЦ Альтаіровський в Одесі, ТРЦ Рикос і супермаркет Колібріус в Рівненській області.

У них, за словами Чечоткіна, шляхи евакуації не відповідають вимогам норм, а системи протипожежного захисту роками залишаються в непрацездатному стані.

26 березня 2018 року повідомлялося, що число загиблих в результаті пожежі в торгово-розважальному центрі Кемерово РФ досягло 64 осіб.

Читайте також: ТРЦ Києва перевірять на пожежну безпеку

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини