RU

У Донецькій області ввели особливий режим

21.01.2011, 15:05

У Донецькій області прийнято рішення про введення особливого режиму на всіх об'єктах водозабезпечення і теплозабезпечення. Про це заявив глава Донецької обласної державної адміністрації Анатолій Близнюк.

"Ще вчора по всій області я прийняв рішення особливого режиму на всіх об'єктах водозабезпечення, теплозабезпечення. Ми ж всякі варіанти передбачали. Наприклад, що Макіївка може бути відволікаючим моментом або ще чогось. Але та людина або люди, які це робили і те, що вони писали - це було зроблено осмислено. Кожний громадянин має знати і розуміти це", - сказав губернатор, якого цитує "Острів".

Він також закликав людей виявляти пильність і, помітивши які-небудь незвичайні моменти, дзвонити у будь-яку надзвичайну службу. "Компетентні органи усі розглянуть, і буде проведено розслідування у встановленому законом порядку, але ми повинні розуміти і не допускати подібних ситуацій на перспективу", - сказав А.Близнюк.

Нагадаємо, вчора вранці у Макіївці сталося два вибухи - біля ТД "Голден Плаза" і адміністративної будівлі "Макіїввуголь". Жертв і постраждалих немає.

Вибухи у Макіївці: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини