RU

У чорнобильській зоні пожеж немає

06.08.2010, 11:14

У зоні відчуження все спокійно, і непогашених пожеж на сьогодні немає. Про це на нараді в Київській облдержадміністрації заявив начальник Держдепартаменту - Адміністрації зони відчуження і зони безумовного (обов'язкового) відселення Сергій Вус.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, С.Вус уточнив: "У зоні відчуження сьогодні нормальне і стабільне положення. З 2 по 5 серпня усього-навсього було дві пожежі, одна з них виникла на площі 40 квадратних метрів вночі, і була ліквідована через півгодини. І друга - 4 числа загорілося в смт. Поліське приміщення 10 на 8 метрів, яке давно зруйноване. Тобто на сьогоднішній день ніяких причин для занепокоєння немає".

За його словами, 2 серпня всі керівники підприємств, що знаходяться в зоні відчуження, отримали відповідні протипожежні інструкції. Крім того, створений оперативний штаб для реагування на надзвичайні ситуації, постійно ведуться чергування на баштах, а двічі-тричі на день, залежно від ступеню небезпеки, проводиться патрулювання з вертольота.

Нагадаємо, вчора в ході Інтернет-конференції в Прес-центрі Інформаційного агентства ЛІГАБізнесІнформ (Київ, вул. Шамрила, 23) міністр надзвичайних ситуацій опозиційного уряду Юрій Гримчак, коментуючи задимлення у Києві 2 серпня, заявив: "У мене була інформація про те, що саме в зоні відчуження є пожежі, що викликало стурбованість радіаційною ситуацією у самому Києві".

Лісові пожежі: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини