RU

У Чернівецькій області чиновники нашкодили майже на 2 млн. грн

12.03.2010, 16:15

У Чернівецькій області співробітники УБОЗ викрили главу райдержадміністрації і начальника відділу земельних ресурсів, які завдали збитків державі майже на 2 млн. грн.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі ГУБОЗ МВС України, слідство встановило, що зловмисники без виготовлення проектної документації вносили неправдиві дані до держактів на право власності на землю, змінюючи цільове призначення ділянок. Так, майже 30 га сільськогосподарських угідь були незаконно змінені держслужбовцями на землі для будівництва і обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд. У результаті, державі було завдано збитків на суму в 1,9 млн. грн.

У цій справі прокуратура області порушила кримінальну справу за ознаками злочинів, передбачених ч. 3 ст. 28 (вчинення злочину групою осіб, групою осіб за попередньою змовою, організованою групою або злочинною організацією), ч. 2 ст. 364 (зловживання владою або службовим становищем), ч. 2 ст. 366 (службова підробка) Кримінального кодексу України.

Корупція та боротьба з нею: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини