RU

У Ботанічному саду відновлять князівський двір

02.06.2010, 14:15

У столиці стартувала акція щодо збору коштів на створення стилізованого оглядового майданчика на території Ботанічного саду ім. Гришка, де в XI ст. розташовувався князівський "Червоний двір" великого київського князя Всеволода Ярославича.

Кожний, хто пожертвує мінімальну суму 20 гривень, отримає запрошення на відкриття оглядового майданчика, а якщо благодійний внесок буде рівний або перевищить 1 тис. гривень, то ім'я цієї людини буде позначено на спеціальній стеллі при вході у "Червоний двір". Точки щодо збору пожертвувань діють у кожному районі Києва.

У Ботанічному саду відновлять князівський двір

"Ми хочемо, щоб відродження історії Києва було справою рук не тільки декількох сотень ентузіастів, але й турботою всіх киян, - наголосив глава Шевченківської райдержадміністрації Києва, лідер громадського руху "Кияни передусім!" Віктор Пилипишин, з ініціативи якого проводиться акція.

За його словами, після збору коштів майданчик вирівняють, розчистять, по краю побудують дерев'яний частокіл з оглядовими бійницями, двоповерхову оглядову вежу, поряд впорядять пішохідні доріжки і місця для відпочинку. Крім архітектури, планують відновити і природу часів Київської Русі. Тут висадять дерева і кущі, характерні для того часу.

Відкриття "Червоного двора" заплановано на вересень.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини