RU

У Болгарії в таборі отруїлися українські діти

11.07.2011, 17:22

15 українських дітей, які знаходяться на відпочинку в міжнародному дитячому таборі "Друзі", (місто Кітен, Болгарія), учора були госпіталізовані до місцевої лікарні з діагнозом отруєння. Про це ЛІГАБізнесІнформ повідомили батьки дітей.

За їх інформацією, в таборі сталося масове отруєння, через що постраждали близько ста дітей з різних країн. Попередні причини отруєння - забруднення водогону стічними водами. Батьки скаржаться на те, що українська туристична фірма "Албена Тревел", яка організовувала дитячий відпочинок, майже нічого не робить для вирішення ситуації. Діти практично не отримують медичну допомогу, оскільки медичні страхові поліси болгарська сторона визнала недійсними. Все, що зробили болгарські лікарі, - поставили дітям з України капельниці з глюкози.

Директор турфірми Албена Спасова повідомила батькам, що в отруєнні особливої проблеми не вбачає. "Нічого тут страшного - скільки дітей кожний день труяться і в Криму і на Азовському морі, так що наш випадок - не унікальний. Ми робимо все можливе, щоб допомогти дітям", - наголосила вона.

Тим часом, батьки отримали інформацію, що українські керівники групи в Болгарії купують за власні гроші ліки для дітей.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини