У Барселоні скасували популярну техно-виставку через коронавірус

13.02.2020, 10:22
У Барселоні скасували популярну техно-виставку через коронавірус - Фото
Фото: ЕРА

Найбільшу міжнародну виставку мобільної індустрії Mobile World Congress, яка повинна була пройти в Барселоні, скасували через коронавірус, повідомляє The Verge.

Це сталося на тлі того, що компанії стали масово відмовлятися від участі в ній. Таке рішення прийняла асоціація GSM, що є організатором заходу.

"Приділяючи належну увагу безпечному і здоровому навколишньому середовищу в Барселоні і приймаючій країні, GSMA скасувала виставку MWC Barcelona 2020 року, тому що глобальна стурбованість у зв'язку зі спалахом коронавірусу, проблеми з поїздками та інші обставини роблять неможливим проведення заходу. Приймаючі сторони поважають і розуміють це рішення", - йдеться в офіційній заяві організаторів.

Організатори намагалися розвіяти страхи за допомогою опублікованих на сайті рекомендацій, а також посилених заходів на кшталт заборони відвідувати виставку жителям Уханю, де був вперше виявлений коронавірус. Але, мабуть, це не спрацювало.

Від участі в MWC відмовилися або обмежили свою програму більше 20 компаній. Серед них - LG, ZTE, Ericsson, Sony, NVIDIA, Amazon, Vivo, Nokia, Intel та інші.

Нагадаємо, що захід мав відбутися з 24 по 27 лютого і прийняти більше 100 000 гостей із 200 країн. Відзначається, що MWC скасували вперше за 33 роки проведення виставки.

Читайте російською: В Барселоне отменили популярную техно-выставку из-за коронавируса

Анастасия Красенец
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Что вы знаете о психотерапии?