RU

У Азарова відзвітували про боротьбу з корупцією

26.10.2010, 17:30
У Азарова відзвітували про боротьбу з корупцією - Фото
92daa182f903881262dae8cdb8c5ce4e.jpg

У Азарова відзвітували про боротьбу з корупцією

За третій квартал 2010 року підрозділами з питань запобігання і протидії корупції при Кабінеті Міністрів України припинені 94 корупційні правопорушення у міністерствах, інших центральних органах виконавчої влади, обласних, Київській і Севастопольській міських держадміністраціях. Про такі підсумки роботи повідомив урядовий уповноважений з питань антикорупційної політики Андрій Богдан.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у Бюро з питань антикорупційної політики, за результатами проведених перевірок і службових розслідувань правоохоронним органам передано 491 матеріал, припинено перебування на державній службі 104 державні службовці, притягнуто до дисциплінарної відповідальності - 915. У процесі оброблення проектів нормативно-правових актів виявлені і усунені корупційні чинники в 105 випадках, які б могли привести до підвищення корупційних ризиків і здійснення правопорушень.

За даними Бюро, на сьогодні підрозділу з питань запобігання і протидії корупції створені у 77 центральних і місцевих органах виконавчої влади, що становить 89% від загальної їхньої кількості.

З метою активізації роз'яснювальної роботи у сфері запобігання і протидії корупції, яка проводиться органами виконавчої влади, впроваджене системне освітлення у засобах масової інформації питань щодо роз'яснення і популяризації норм антикорупційного законодавства, реалізації державної антикорупційної політики, проведення комунікативних заходів.

"Тільки протягом третього кварталу поточного року зазначеними вище підрозділами проведено понад 3 тисяч семінарів, круглих столів, лекцій з антикорупційної тематики, в яких взяли участь понад 11,8 тис. державних службовців. Крім того, у засобах масової інформації ініційована публікація 1320 статей, виступів на телебаченні і радіо, у мережі Інтернет. Організовано і проведено понад 450 колегій і тематичних нарад.

На сьогодні за дорученням Прем'єр-міністра почалася робота з проведення антикорупційної експертизи чинних нормативно-правових актів.

Координацію і методичне забезпечення діяльності підрозділів з питань запобігання і протидії корупції центральних і місцевих органів виконавчої влади в Україні здійснює урядовий уповноважений з питань антикорупційної політики.

Нагадаємо, за результатами дослідження групи Transparency International, Україна з показником 2,4 бала (з 10 можливих) посіла 134 місце за рівнем корупції серед 178 країн світу в рейтингу за 2010 рік.

Корупція і боротьба з нею: добірка новин>>>
Андрій Богдан: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини