RU

Творець STALKER пройшовся по Майдану з георгіївською стрічкою

25.06.2014, 18:04
Творець STALKER пройшовся по Майдану з георгіївською стрічкою - Фото
Сергій Григорович. Фото - facebook.com / sergiy.grygorovych
Засновник української компанії-розробника комп'ютерних ігор GSC Game World, що випустила відомий шутер від першої особи S.T.A.L.K.E.R, Сергій Григорович провів експеримент щодо з'ясування ступеня толерантності киян. Для цього він 23 червня пройшов з георгіївською стрічкою по Хрещатику, а свої враження описав на особистій сторінці в Facebook.

За словами Григоровича, перша складність, з якою він зіткнувся, це практично неможливість знайти і купити "головний символ сепаратистів" - георгіївську стрічку. Знайшовши в тканинному магазині тканину необхідного забарвлення, розробник ігор згорнув фрагмент "пташкою" під кутом, шпилькою прикріпив на груди і відправився на Майдан.

"Навколо стали зупинятися перехожі, з питаннями на обличчі, з деякими розговорився. Комусь говорив, що за ЛНР, але проти ДНР. Комусь, що це мої переконання, комусь, що перевіряю рівень толерантності майданівців", - пише Григорович.

За його словами, люди зустрічалися "суто інтелігентны", і ніхто йому не погрожував.

Поклавши квіти героям небесної сотні, програміст відправився в "елітний спорт-клуб", де його стрічка також нікого не збентежила.

"Загалом, мій висновок такий: у Києві, та й на Майдані, де багато приїжджих, панує нормальна толерантна атмосфера поваги та плюралізму будь-яких думок, навіть таких, які радикально не вписуються в рамки сьогоднішнього Майдану. Що й потрібно було довести. Заради чого, власне, і проводив цей експеримент. У нас навіть якщо ти - біла ворона, тебе не заклюють. Бо всі люди, і кожен має право на власну позицію", - резюмує Григорович.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини