04.07.2018, 14:00

"Трохи дебільнуваті": держслужбовець образив переселенців

"Трохи дебільнуваті": держслужбовець образив переселенців - Фото
Юрій Яровий (фото - Юрій Яровий/Facebook)

Держслужбовець з Херсонської області в коментарях у Facebook висловив свою думку про російськомовних переселенців з Донбасу

Реклама
Реклама

Начальник відділу ведення Державного реєстру виборців Голопристанської районної держадміністрації Херсонської області Юрій Яровий в коментарях у Facebook назвав російськомовних переселенців з Донбасу "трохи дебільнуватими".

Яровий написав такий коментар під постом користувача Олени Татьянченко, яка розкритикувала переселенців за те, що вони продовжують відстоювати своє право говорити російською мовою. Пізніше вона приховала пост, але NewsOne зробив скріншоти записів.

У коментарях Яровий написав: "До мене теж такі іноді приходять за довідками. Трохи дебільнуваті, не знають, як буква "і" пишеться. Гидко".

Деякі учасники дискусії звинуватили держслужбовця в тому, що він дозволяє собі такі висловлювання на адресу громадян України.

Підписуйтесь на аккаунт LIGA.net в Twitter, Facebook, Інстаграм: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Відправити:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама