RU

Три українських ВНЗ позбавлені ліцензії

28.05.2012, 14:14
Три українських ВНЗ позбавлені ліцензії - Фото
Київський економічний інститут менеджменту (фото: ecoman-university.kiev.ua)
За результатами планових комплексних перевірок Державною інспекцією навчальних закладів України, на засіданні Державної акредитаційної комісії прийнято рішення про анулювання ліцензій трьом приватним вищим навчальним закладам.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ в прес-службі інспекції, ліцензій позбулися Київський економічний інститут менеджменту (на підготовку молодших спеціалістів зі спеціальностей "Фінанси і кредит", "Комерційна діяльність", "Ресторанне обслуговування"), Донецький коледж радіоелектроніки та управління (повністю), Київський університет "Східний світ" (повністю).

Під час перевірки інспекторами держінспекції у вищезазначених вузах зафіксовані численні порушення Ліцензійних умов надання освітніх послуг та встановлено низьку якість підготовки фахівців.

Зокрема, встановлено невідповідність у кадровому, навчально-методичному, матеріально-технічному забезпеченні, порушення умов прийому до вищих навчальних закладів, процедури призначення керівників вузів. За результатами проведених контрольних робіт зафіксовано також низький рівень знань студентів.

Крім того, Київському економічному інституту менеджменту дано тримісячний термін для усунення виявлених недоліків і порушень при підготовці бакалаврів, спеціалістів та магістрів.

Всього з початку 2012 року держінспекція провела перевірку 55 вищих навчальних закладів, з них анульовані ліцензії восьми вузам.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини