RU

Три чашки кави в день можуть продовжити життя - дослідження

11.07.2017, 16:40
Три чашки кави в день можуть продовжити життя - дослідження - Фото
35f7bf7e40f2950f1a173fd0a5067745.jpg
Любителі кави, які випивають в день приблизно по три чашки цього напою, мають більше шансів прожити довше, ніж ті, хто кави не п'є, з'ясували вчені. Про це повідомляє Бі-бі-сі.

Згідно з дослідженням, проведеним британським Агентством з вивчення раку і Імперським коледжем Лондона, більш часте вживання кави сприяє зниженню ризику смерті від низки захворювань.

Учені стверджують, що найочевидніший взаємозв'язок між вживанням кави і зниженням ризику смерті від захворювань кровоносної системи і органів травлення.

Це одне з наймасштабніших досліджень подібного роду. У ньому взяли участь понад 500 тисяч осіб старше 35 років з 10 європейських країн. Спостереження за ними велися протягом 16 років. Дослідження опубліковане в науковому журналі Annals of Internal Medicine.

"Ми з'ясували, що вживання кави знижує ризик смерті, особливо смерті від захворювань кровоносної системи і органів травлення", - говорить один з дослідників Марк Гюнтер з Агентства з вивчення раку.

Учені підкреслюють, що, незважаючи на різні традиції в приготуванні і вживанні кави в різних європейських країнах, результати були фактично однаковими у всіх регіонах. Це означає, що і еспресо, і капучино можна вважати однаково корисними.

Серед європейців найбільше кави за день випивають датчани - в середньому 900 мл в день, найменше п'ють його, як не дивно, італійці - 92 мл в день.

"Наше дослідження дає важливе розуміння можливого механізму позитивного впливу кави на стан здоров'я", - відзначає вчений.

Як припускають вчені, такий ефект дає не кофеїн, що міститься в цьому напої. Дослідження якраз не виявило будь-якої залежності між поліпшенням здоров'я і звичкою пити декофеїнізовану каву. Результати тих, хто пив звичайну каву і декофеїнізовану, виявилися однаковими.

Згідно з припущенням дослідників, вся справа в антиоксидантах, що містяться в каві.

Як з'ясувалося, ті, хто звик пити багато кави, відчували себе більш молодими, і, як правило, вони з більшою ймовірністю опинялися любителями алкоголю, курцями, а також їли більше м'яса і менше овочів і фруктів.

З групи, яка приймала участь в дослідженні, за 16 років померли майже 42 тисяч осіб - від різних хвороб, в тому числі від раку, захворювань кровоносної системи і серцевих нападів.

Як з'ясувалося, у чоловіків, які вживали більше кави, ризик смерті був нижче на 18%, ніж у тих, хто відмовлявся від кави або пив її в невеликих кількостях.

Серед жінок такий ефект менш виражений: ризик смерті для них виявився на 8% нижче, ніж для жінок, які пили каву в невеликих кількостях або зовсім відмовлялися від нього.

Читайте також: Медики визнали, що кава корисна в будь-якому віці

Аналогічне дослідження провели американські вчені з Університету Південної Каліфорнії - його результати також опублікував Annals of Internal Medicine.

Всього в американському дослідженні взяли участь більше 185 тисяч осіб різної етнічної приналежності - латиноамериканці, афроамериканці, які живуть в США японці і європейці.

Важливо, що результати дослідження вчених з США виявилися аналогічні висновкам їхніх британських колег.

Згідно з даними американського дослідження, у людей, які випивають одну чашку кави в день, ризик померти від серцево-судинних захворювань, інсульту, раку, хвороб органів дихання і нирок був менше на 12%.

У тих, хто зазвичай випивав від двох до трьох чашок кави в день, ризик смерті знижувався на 18%.

Раніше фахівці Всесвітньої організації здоров'я прийшли до думки, що кава не викликає рак, якщо вона не гаряча. ВООЗ відніс кави до канцерогенів поряд з хлороформом, свинцем і ще рядом речовин.

Читайте також: Кава може зникнути з лиця Землі до 2080 року

Підписуйтесь на аккаунт LIGA.net у TwitterFacebook і Google+: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини