RU

Травневі канікули: рішення Кабміну про перенесення робочих днів

19.12.2012, 15:42
Травневі канікули: рішення Кабміну про перенесення робочих днів - Фото
3fb8bc1fe5d7ea541baa5a4d06876a32.jpg
Уряд прийняв рішення про перенесення робочих днів у травні 2013 року, згідно з яким рекомендується влаштувати канікули з 1 по 6 травня, а також з 9 по 12 травня. Відповідне розпорядження Кабмін прийняв на сьогоднішньому засіданні.

Керівникам підприємств, установ та організацій (за винятком органів Пенсійного фонду України, Українського державного підприємства поштового зв'язку Укрпошта, Державної казначейської служби та банківських установ) рекомендовано перенести робочі дні для працівників із п'ятиденним робочим тижнем з двома вихідними:

- З п'ятниці 3 травня - на суботу 18 травня,
- З п'ятниці 10 травня - на суботу 1 червня.

Таким чином, українці відпочиватимуть з 1 по 6 травня, оскільки на неділю, 5 травня, припадає Великдень, потім слідують два робочих дні - 7 і 8 травня, а після - канікули з 9 по 12 травня.

Спеціальний режим роботи банків та їх установ у зазначені дні визначає Національний банк України. Перенесення робочих днів рекомендується Кабміном для раціонального використання робочого часу.

Це створить сприятливі умови для святкування 1 і 2 травня - День міжнародної солідарності трудящих та 9 травня - День Перемоги, а також раціонального використання робочого часу.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини