RU

Топ-5 популярних спеціальностей серед абітурієнтів: дані МОН

19.07.2018, 14:05
Топ-5 популярних спеціальностей серед абітурієнтів: дані МОН - Фото
Фото: LIGA.net

Найбільше заявок абітурієнти подали на спеціальності право, філологія, середня освіта, менеджмент і медицина. Про це сьогодні на прес-конференції повідомив заступник міністра освіти і науки Юрій Рашкевич, передає прес-служба МОН.

Серед університетів найпопулярнішими у вступників зараз КНУ ім. Шевченка, ЛНУ ім. Франка, КПІ ім. Сікорського, Львівська політехніка та ХНУ ім. Каразіна.

Всього на ранок 19-го липня вступники подали до вишів майже мільйон заяв на бакалавра, магістра та молодшого спеціаліста. З них більше половини - близько 600 тисяч - подано в електронному вигляді.

"Сьогоднішній день можна вважати "екватором" вступної кампанії - тиждень подачі заяв вже позаду і тиждень ще попереду, їх прийом триватиме до 18 години 26 липня. До 18 години 25 липня буде відкрита реєстрація електронних кабінетів. А вже 1 серпня відбудеться оприлюднення рейтингового списку вступників", - повідомив Рашкевич.

В середньому кожен абітурієнт подав чотири заяви, в той час як умови прийому дозволяють подати до 7 заяв на бюджетне навчання.

"Скоріш за все, більшість вступників чекають останніх днів вступної кампанії, щоб в залежності від ситуації, рейтингових списків подати заяви, що залишилися. У підсумку тільки на бакалавра ми очікуємо близько мільйона заяв", - додав заступник міністра.

Александра Шмыкова
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини