RU

Томенко проти перенесення 23 лютого на 29 січня

23.02.2009, 13:01

Віце-спікер Микола Томенко вважає недоречною дискусію про перенесення Дня захисника Вітчизни на 29 січня в пам'ять про подвиг Героїв Крут. Про це він заявив сьогодні після покладення квітів до пам'ятника Невідомому солдату.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ в прес-службі народного депутата, М.Томенко назвав помилкою політиків пошук "великих і менших героїв". За його словами, сьогодні недоцільно введення якихсь критеріїв щодо міри героїзму тих чи інших людей. "Всі ті, хто захищав і захищає свої сім'ї і свою Батьківщину, є героями", - сказав заступник Голови Верховної Ради.

Нагадаємо, сьогодні Україна відзначає 23 лютого - День захисника Вітчизни. Це свято бере свій початок з 1918 року, але вже давно переросло рамки дня військових і набуло характеру всенародного дня всіх чоловіків. Прийнято вважати, що свято встановлене на честь перших перемог Червоної Армії під Нарвою і Псковом над регулярними військами кайзерівської Німеччини 23 лютого 1918 року.

Водночас, немає ніякої впевненості у тому, що 23 лютого і надалі залишиться святом. Президент України - Верховний головнокомандувач ВСУ Віктор Ющенко - виступив з ініціативою перенести День захисника Вітчизни з 23 лютого на 29 січня.

Микола Томенко: біографія і добірка новин>>>
Свята, традиції: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини