RU

Тимошенко просить не приймати "Таміфлю" для профілактики

04.11.2009, 11:16

Прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко просить українців не приймати препарати групи "Таміфлю" для профілактики грипу, а Моз - донести це повідомлення до населення. Про це вона заявила під час селекторної наради.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, зокрема, Ю.Тимошенко попросила Міністра охорони здоров'я Василя Князевича дати роз'яснення, чи можна вживати "Таміфлю" для профілактики, чи він призначений виключно для лікування. "Таміфлю" - це препарат, який має певні побічні дії,і я просив би не застосовувати його без вказівки лікаря", - відповів В.Князевич.

У свою чергу, Ю.Тимошенко наголосила: "Я просила б зараз сформувати доручення Міністерству охорони здоров'я, враховуючи, що люди почали приймати "Таміфлю" і антибіотики як профілактику, я просила б дати окреме роз'яснення відносно того, що можна використати як профілактичні препарати, а що - як лікувальні препарати. Зробіть сьогодні протягом дня спеціальний телевізійний аудіоролик, в якому була б фраза, що препарати групи "Таміфлю" ні в якому разі не можуть бути використані як профілактичний засіб".

Нагадаємо, днями в аеропорт "Бориспіль" з Швейцарії прибув літак "Ан-12" з вантажем противірусного препарату "Таміфлю". В Україну було доставлено 300 тисяч упаковок препарату, що є місячною нормою споживання для всієї України.

Очікується, що сьогодні в Україну з Швейцарії прибуде ще одна партія "Таміфлю" - 200 тисяч упаковок.

Юлія Тимошенко: біографія і добірка новин>>>
Боротьба з небезпечними захворюваннями: добірка новин>>>
Свинячий грип: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини