RU

Тимошенко привітала українські сім'ї зі святом любові і вдячності

15.05.2009, 09:48

Прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко привітала українців з Міжнародним днем сім'ї.

"Це свято наповнене щирим почуттям любові, глибокої вдячності і безмежної поваги до батьків. Кожна сім'я - це цеглинка, з якої будується суспільство. Материнство, батьківство, дитинство - цінності, навколо яких обертається життя", - йдеться у поздоровленні Прем'єра, розміщеному на урядовому порталі.

Ю.Тимошенко впевнена, що сім'я була і залишається осередком стабільності і розвитку. "Саме в українських сім'ях зберігалися наші національні традиції", - наголошує вона.

Прем'єр хотіла б, щоб для кожного сім'я була найнадійнішою фортецею, "тим місцем, де завжди зрозуміють, підтримають і допоможуть".

Ю.Тимошенко бажає українцям, щоб в їхніх сім'ях завжди панували добробут, благополуччя і щастя. "А внутрішня атмосфера в сім'ях будувалася б на любові, терпінні і повазі до кожного члена сім'ї", - резюмує вона.

Нагадаємо, Міжнародний день сім'ї відзначається щорічно 15 травня, починаючи з 1994 року. Роком раніше Генеральна Асамблея ООН, підтверджуючи рішучість сприяти соціальному прогресу і усвідомлюючи, що в різних соціальних, культурних і політичних системах існують різні концепції сім'ї, а також розуміючи, що сім'я як основний осередок суспільства є важливим чинником стійкого розвитку на всіх рівнях суспільства, проголосила 15 травня Міжнародним днем сімей.

Детальніше про це та інші свята>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини