RU

Тимошенко побажала під час епідемії не втрачати почуття гумору

13.11.2009, 11:25

З нагоди 120-річчя з дня народження Остапа Вишні Прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко в своєму зверненні до всіх шанувальників творчості письменника побажала зберігати почуття гумору в найскладніших ситуаціях. Про це повідомляє управління у зв'язках зі ЗМІ Секретаріату Кабінету Міністрів.

"Немало випробувань випало на долю письменника. Але навіть десять років сталінських концтаборів не змогли знищити талант великого українця - уміння радіти життю, незважаючи ні на які життєві знегоди... Бажаю кожному з нас навіть в часи економічної кризи і епідемії не втрачати почуття гумору. Нехай творчість Остапа Вишні завжди допомагає всім нам зберігати бадьорість духу і впевненість у майбутньому", - вказано у зверненні Ю.Тимошенко.

Сьогодні виповнюється 120 років з дня народження видатного гумориста і сатирика Остапа Вишні (справжнє ім'я Павло Губенко, 13 листопада 1889 р. - 28 вересня 1956 р.). Він увійшов в історію літератури як автор нового жанру - знаменитих "усмішок". Письменник прийняв естафету тонкого і чисто українського гумору від своїх видатних попередників - Івана Котляревського, Миколи Гоголя і Степана Руданського.

Юлія Тимошенко: біографія і добірка новин>>>
Свинячий грип: добірка новин>>>
Фінансова криза: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини