RU

Тимошенко обіцяє виготовити майже 100 млн. марлевих пов'язок

03.11.2009, 12:21

Марлевих пов'язок в Україні буде виготовлено удвічі більше, ніж необхідно для того, щоб забезпечити кожного українця. Про це заявила Прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко, яка у своєму виступі в Верховній Раді обійшлася без марлевої пов'язки.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Ю.Тимошенко вказала: "Готуючись до таких обсягів епідемії, що прогнозуються, ми підготували в держрезерві 10 млн. 950 тис. погонних метрів медичної марлі, з якої можна виготувати на сьогодні 98 млн. 550 тис. медичних пов'язок для людей. Весь державний резерв медичної марлі розблоковано три дні тому, і сьогодні у всіх областях налагоджене пошиття марлевих пов'язок. Ви навіть на перший погляд бачите, що кількість марлі і медичних пов'язок, які можуть бути виготовлені, вдвічі перевищує кількість населення України".

Ю.Тимошенко також наголосила, що сьогодні кожний глава облдержадміністрації відповідає за забезпечення марлевими пов'язками в своєму регіоні, які повинні бути виготовлені за 10 днів. "Не треба скидати з рахунків, що крім цього в країні були десятки мільйонів одноразових медичних масок, які на перший період і були тим засобом запобігання, який використовувався", - сказала Прем'єр.

Нагадаємо, в даний момент в більшості регіонів України в аптечних магазинах придбати марлеву пов'язку практично неможливо. У аптеках їх просто немає.

Свинячий грип: добірка новин>>>

Боротьба з небезпечними захворюваннями: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини