RU

Тимошенко дуже любить 23 лютого - день сильних чоловіків

23.02.2009, 10:19

Прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко привітала українських чоловіків з Днем захисника Вітчизни і побажала їм патріотизму, любові до України і справжнього людського щастя. При цьому вона зізналася, що також любить це свято.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ в прес-службі українського уряду, Ю.Тимошенко вважає 23 лютого святом, яке випромінює мужність, силу і впевненість. "Я переконана: є кому захищати і відстоювати нашу рідну землю", - наголошує вона.

За її словами, на відміну від багатьох штучних свят, День захисника Вітчизни - абсолютно справжнє, навіть незважаючи на історичні обставини його появи. "Яка різниця, що там було під Псковом і Нарвою мало не сто років тому? Головне, що цей день і сьогодні ми розцінюємо як свято справжньої чоловічої дружби, братства, взаємодопомоги, честі і гідності", - сказала вона.

Ю.Тимошенко бажає чоловікам успіхів і здоров'я, а також " патріотизму, любові до України, справжнього людського щастя". "Зі святом вас, дорогі мої! Вірте, ми все подолаємо. Україна - сильна", - наголосила глава уряду.

Водночас, у жартівливому постскриптумі до свого привітання Ю.Тимошенко заявила: "А ще, як мені здається, свято 23 лютого існує і для того, щоб ніхто не забував, що рівно через два тижні - 8 березня". І додала смайлик.

Сьогодні Україна відзначає 23 лютого - День захисника Вітчизни. Це свято бере свій початок з 1918 року, але вже давно переросло рамки дня військових і набуло характеру всенародного дня всіх чоловіків. Прийнято вважати, що свято встановлене на честь перших перемог Червоної Армії під Нарвою і Псковом над регулярними військами кайзерівської Німеччини 23 лютого 1918 року.

Юлія Тимошенко: біографія і добірка новин>>>
Свята, традиції: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини